Mama z córką w kuchni, wspólne gotowanie

Tchnij życie w Twoje wspomnienia filmem rodzinnym.

ZAREZERWUJ SWOJĄ SESJĘ

Informacje o sesji

Sesja Rodzinna | Film Rodzinny + Zdjęcia: 590 zł

Film rodzinny jest najlepszym pamiątką dla Twojej rodziny. Zrób sobie przerwę w tym dniu, aby nagrać rodzinne wspomnienia i mieć możliwość odtwarzania ich w dowolnym momencie. To najbardziej niesamowity prezent, jaki możesz dać swoim dzieciom i sobie. Za 30 lat będzie to najcenniejsza posiadłość twojej rodziny. Pomyśl o mnie jako o członku rodziny, który przyjeżdża, żeby spędzić z Wami, i który właśnie przyniósł ze sobą aparat. Nie będę kręcić przez cały czas, a raczej wybierać chwile, aby dokumentować je tak, jak je widzę. Spodziewaj się wielu łez i śmiechu, gdy zobaczysz, jak wspaniałe jest twoje życie dzięki zupełnie nowej perspektywie. Idealny dla rodziny, która chce zapamiętać wszystkie niuanse codziennego życia i cieszy się chwilą. Opłata za sesję obejmuje telefon ze mną, aby zaplanować sesję wokół tego, co jest dla Ciebie najbardziej znaczące. Jeśli kochasz pomysł uchwycenia prawdziwych, autentycznych momentów tego roku w swoim życiu, to jest to sesja dla Ciebie.

CO ZAWIERA CENA SESJI:

  • czas trwania sesji 3 godziny

  • 3-5 minutowy film do ściągnięcia w formie cyfrowej

  • 50 zdjęć w pełnej rozdzielczości w postaci plików cyfrowych

ZAREZERWUJ SWOJĄ SESJĘ

Sesja Rodzinna | Tylko Zdjęcia: 390 zł

Rodzinna sesja fotograficzna to 90-minutowa sesja, idealna do aktualizacji zdjęć między sesjami filmowymi lub do uchwycenia małego fragmentu życia razem, w domu lub w ulubionym miejscu na zewnątrz. Jeśli jesteś za kolekcją przepięknych, przesiąkniętych miłością zdjęć, które chcesz umieścić na ścianie ... to jest sesja dla ciebie.

CO ZAWIERA CENA SESJI:

  • czas trwania sesji 90 minut

  • pokaz slajdów dopasowany do muzyki

  • 50 zdjęć w pełnej rozdzielczości w postaci plików cyfrowych

ZAREZERWUJ SWOJĄ SESJĘ

Dziewczynka na łóżku, zabawa w pościeli

Wpisz się na Listę

Osoby z mojej listy e-mail otrzymują jako pierwsze informacje o promocjach i nowych produktach, które mogą się pojawić, a także jako pierwsze usłyszą o poszukiwaniach modeli i sesjach portfolio (tj. gdzie ja eksperymentuje twórczo a Ty masz bezpłatną sesję), więc zarejestruj się poniżej już teraz!

Twój email jest u mnie bezpieczny. To nie jest spam.

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Wpisz się na listę

Jarosławsko, Polska +48 601 385 100

 kontakt@bartekkucaba.pl

© Bartosz Kucaba 2019 - wszelkie prawa zastrzeżone