Portret fotografa ślubnego

BARTEK KUCABA - FOTOGRAF NA ŚLUB

Będzie mi bardzo miło Was poznać!

Nazywam się Bartek Kucaba. Jestem szczęśliwym tatą malutkiej Tosi i oparciem dla mojej ukochanej Karoliny. Od najmłodszych lat drzemał we mnie fotograf. Pierwsze zdjęcia zrobiłem, gdy miałem jakieś 10 lat. Chodziłem wtedy z ojcem na wyprawy do lasu w poszukiwaniu dzikich zwierząt. Uwielbiałem te momenty, kiedy udało mi się przyuważyć sarnę lub dzika w swoim naturalnym środowisku i zrobić im zdjęcie z ukrycia. Liczył się tu refleks i dyskrecja. Z czasem moja technika stawała się coraz lepsza, ujęcia bardziej dopracowane, a zapał młodego fotografa rósł jak na drożdżach. Wprawdzie nie podejrzewałem, że zajmę się tym kiedyś zawodowo, jednak hobby stawało się dla mnie coraz ważniejsze.

„Łowcze” umiejętności zdobyte w dzieciństwie, okazują się dziś niezbędne w pracy fotografa na ślub czy wesele. Podczas tych uroczystości tak wiele się dzieje, że idealne uchwycenie chwili wymaga prawdziwej zwinności. Moją pracę charakteryzują duże wyczucie, dyskrecja i wrażliwość. Dzięki temu efekty każdej sesji są bezcenne. Jednocześnie dbam o swobodną i wesołą atmosferę podczas wszystkich zdjęć. Od sesji zaręczynowych, przez plenery ślubne, aż do fotografii portretowych. Tym sposobem bohaterowie czują się naturalnie przed obiektywem i odkrywają swoje prawdziwe emocje.

Za misję obrałem sobie zatrzymywanie czasu i odczuć z ulotnych chwil. Fotografie zarówno z ważnych wydarzeń, jak i życia codziennego to niezwykła pamiątka, której nikt nam nie zabierze. To namiastka wspomnień, które nie ulecą z pamięci, a odpowiednio zachowane potrafią przetrwać przez wiele pokoleń. Nieustannie rozwijam się w zawodzie fotografa ślubnego, dbam o najwyższą jakość świadczonych usług i podążam z duchem czasu. Mimo dużego zaangażowania, jakie wkładam w swoją pasję i pracę, najwyższą wartość ma dla mnie moja rodzina. Dużą wagę przykładam też do dbania o środowisko, uwielbiam zwierzęta małe i duże, zwłaszcza leśne. Z wykształcenia jestem inżynierem leśnictwa.

Imię:*
Twój e-mail:*
Numer telefonu:*
Treść wiadomości:*
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dzięki :)
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

CHCESZ ZAPYTAĆ O OFERTĘ FOTOGRAFII ŚLUBNEJ LUB MASZ OCHOTĘ POROZMAWIAĆ?

Umówmy się na kawę już teraz?

Barlinek, Polska +48 576 908 127

 kontakt@bartekkucaba.pl

Znajdziesz mnie również na Facebooku oraz Instagramie

© Bartosz Kucaba 2018 - wszelkie prawa zastrzeżone 

ZAPYTAJ O OFERTĘ